Головна » Полтава » Керівникам підприємств, які не платять зарплати, пригрозили кримінальними провадженнями

Людмила_КорнieнкоПолтавщина посідає перше місце в Україні щодо виконання соціальних програм, зокрема і щодо виплати субсидій. Але в області зростає заборгованість із виплати  зарплат. Про це під час апаратної наради в Полтавській облдержадміністрації повідомила начальник Департаменту праці і соціального захисту населення Людмила Корнієнко

45 підприємств області мають заборгованість по заробітній платі на 35 мільйонів гривень. Значні борги мають економічно активні підприємства. Понад 4 тисячі працівників області своєчасно не отримують заробітну плату.

— Якщо проаналізувати збільшення боргів, варто відзначити, що це відбулося за рахунок трьох підприємств: «Гадячсир», «Техмолпром» і Полтавський облавтодор, — повідомила Людмила Корнієнко. – Найбільша сума заборгованості на сьогодні зосереджена в Гадяцькому районі – це майже 10 мільйонів гривень, у Полтаві – 4,5 мільйони, Миргороді – 2,8 мільйони гривень, Кременчуці – 1,6 мільйони, Полтавському районі – 1,2 мільйонів, Комсомольську – 990 тисяч гривень. Вказані адміністративні одиниці — це 99% суми заборгованості по області.Людмила Корнієнко повідомила, що економічно спроможні підприємства «Гадячсир» і «Техмолпром» мають резерви погашення заборгованості:

— По «Гадячсиру» за квітень і червень поточного року надійшло 645 мільйонів гривень, однак на заробітну плату було спрямовано лише 1,9% — це неприпустимо. По «Техмолпрому» надійшло 605 мільйонів гривень, на заробітну плату спрямовано 0,7%. Вказані підприємства не мають боргів по сплаті податків.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко доручив зібрати спеціальну комісію, що займається питаннями погашення заборгованості. І запросити на її засідання представників усіх підприємств-боржників.

— Якщо протягом тижня не буде дієвих кроків щодо погашення заборгованості, з наступного понеділка я звернуся до прокурора області та ініціюватиму порушення кримінальних справ стосовно керівників, які не виплачують зарплату своїм співробітникам, — зазначив Валерій Головко.

Прес-служба Полтавської ОДА

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарів поки немає ... Будьте першим!

Залишити коментар

Ви повинні бути увійти в Щоб залишити коментар.

Besucherzahler meet and chat with beautiful russian girls
счетчик посещений
Яндекс.Метрика
Новий сайт

Шановний читачу! Ви знаходитесь на архівній версії сайту. Ласкаво просимо на новий сайт "Подій та коментарів": podii.com.ua