Головна » Політика життя » Об’єднання партії УДАР і Солідарність — політичний крок у боротьбі з ворогами України
Фото прес-служби партії "Солідарність"

Фото прес-служби партії “Солідарність”

Дві потужні партії – «УДАР» та «Солідарність», минулої суботи об’єдналися в єдину політичну силу. На думку Віталія Кличка, який очолив утворення, на з’їзді згуртувалися люди зі спільними цінностями, спільними принципами і спільним баченням майбутнього країни.

Разом з Віталієм Кличком, серед дев’ятнадцяти осіб, які того дня висловили бажання вступити до новоствореної політичної сили під час з’їзду – народний депутат України, заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» у парламенті Тарас Кутовий.

«Ми сьогодні говоримо не тільки про об’єднання двох політичних партій. Об’єднання правоцентристських демократичних сил навколо плану реформ Президента – єдино правильна стратегія боротьби проти головних ворогів успішної України. Що це за вороги? – російський імперіалізм, олігархи, корупція, популізм і розбрат. Тому, це не об’єднання назв, це не боротьба за політичні рейтинги, це не боротьба за місце у партійній вертикалі. Ми об’єднуємось, бо у нас є спільна мета, спільні цілі. Це об’єднання зусиль задля того, що ми пообіцяли виборцям. Щоб виправдати той мандат, який ми отримали від Майдану, від українського народу», – заявив політик Юрій Луценко, який очолює фракцію «БПП» у Верховній Раді.

Об’єднавчий процес такого рівня — позитивний приклад для існуючих в Україні 260 партій, які розділяє не ідеологія, а лише амбіції лідерів. Передумови нинішнього злиття політичних сил беруть свої початки в тому числі з успішних виборів 2014 року, коли злагодженість дій допомогла досягти максимально ефективного результату. Попри дискусії і не­однозначність думок в окремих питаннях, за час спільної роботи партійців не було міжпартійних скандалів чи розриву.

 Олена ЗАДОРОЖНА

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарів поки немає ... Будьте першим!

Залишити коментар

Ви повинні бути увійти в Щоб залишити коментар.

Besucherzahler meet and chat with beautiful russian girls
счетчик посещений
Яндекс.Метрика
Новий сайт

Шановний читачу! Ви знаходитесь на архівній версії сайту. Ласкаво просимо на новий сайт "Подій та коментарів": podii.com.ua