Головна » Полтава » Трибуни Лохвицького стадіону стали жовто-блакитними
Активісти після завершення роботи. Фото надане Григорієм Шамрицьким.

Активісти після завершення роботи. Фото надане Григорієм Шамрицьким.

5 вересня ініціативна група спортсменів та активістів відремонтувала старі та встановила нові лави на стадіоні «Колос». До цього сидіння майже не ремонтували 5 років

– Під час футбольних змагань на кубок міського голови Лохвиці, які відбулися 16 серпня на стадіоні школи №3, тренер Олександр Харченко звернувся до міського голови та до мене з проханням посприяти у ремонті, – розповідає Григорій Григорович Шамрицький, директор підприємства «Стоколос-Агроінвест», однойменна команда якого приймала участь у змаганнях. – Ініціативу ми підтримали і взялися за збір матеріалів. Міський голова посприяв, щоб нам надали більше 100 дерев’яних брусів, 2 новенькі лави на зразок тих, які віднедавна встановлені у центрі міста і підвели на стадіон освітлення. Наше підприємство закупило цвяхи, анкери, фарбу. 11 чоловік працювали цілий день, тому що зруйнувалися не лише бруси, а й бетонні конструкції, на яких кріпились лави. Тому довелося кріпити бруси анкерами. А завершення праці відсвяткували навколо казанка каші, яку зварили біля стадіону.

Половину трибун відремонтували повністю й пофарбували у жовтий і блакитний кольори, половину — лише відремонтували. Над благоустроєм працювали Олександр Харченко, Віктор Харченко, Микола Свириденко, Вадим Свириденко, Ігор Яременко, Олександр Горошко, Валерій Яблунівський, Володимир Яб­лунівський, Борис Левченко, В’ячеслав Демчук, Григорій Шамрицький.

Раніше лави ремонтували регулярно хоча б перед проведенням районного свята врожаю. Але в останні роки його дійство спочатку перенесли до центрального скверу, а потім і зовсім забули. Особисто підтриманням стадіону у належному стані займався Микола Литвин, голова спортивного товариства «Колос», який нині – пенсіонер. Тепер фактично людини, у чиї обов’язки це входить, немає. Несистематично доглядають стадіон самі спортсмени, які там грають і тренуються. У той же час інтерес публіки до футболу з кожним роком зростає, на змагання приходить усе більше вболівальників. А ввечері на стадіоні збираються не лише спортсмени, а й любителі алкогольного дозвілля. Останні найбільше ламають лави, накидають купи сміття.

Спортсмени звертаються до земляків із проханням берегти стадіон і його облаштування, підтримувати його в чистоті. Сподіваються, що вдасться відремонтувати й огорожу, через відсутність якої футбольне поле загиджують домашні птахи.

 

Олег ДОЛЕНКО

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарів поки немає ... Будьте першим!

Залишити коментар

Ви повинні бути увійти в Щоб залишити коментар.

Besucherzahler meet and chat with beautiful russian girls
счетчик посещений
Яндекс.Метрика
Новий сайт

Шановний читачу! Ви знаходитесь на архівній версії сайту. Ласкаво просимо на новий сайт "Подій та коментарів": podii.com.ua