Головна » На районі » Представники ОБСЄ спостерігатимуть за виборами на Полтавщині

IMG_1251Щотижня Полтавська облдержадміністрація, починаючи з 1 жовтня, інформуватиме громадськість про перебіг виборчого процесу у форматі прес-конференцій. Заходи проходитимуть за участі спостерігачів ОБСЄ

Цьогорічні місцеві вибори відбуватимуться не лише за новим законодавством, а й у форматі об’єднаних територіальних громад. Нагадаємо, що таких на Полтавщині 12.

— 30 вересня – останній день висування кандидатів від політичних партій, а потім офіційно починається агітація. Наша функція в цьому процесі дуже проста: ми повинні докласти всіх зусиль, щоб процес агітації,  голосування і підрахунку голосів пройшли без порушень, — так голова ОДА Валерій Головко окреслив завдання обласної гілки виконавчої влади у виборчому процесі.

Очільник області також повідомив представникам місії ОБСЄ про ініціативу створити спеціальний розділ на сайті ОДА, де подаватиметься детальна інформація про перебіг виборчого процесу. Додатково заплановані виступи на телебаченні, щоб допомогти полтавцям правильно зорієнтуватися у виборчому законодавстві, максимально донести до кожного як проходять вибори, як заповнювати бюлетені, щоб проголосувати за свого кандидата тощо.

Що ж стосується ініціативи про щотижневе інформування про перебіг виборів, зокрема і про порушення, на прес-конференція, то вона зацікавила представників ОБСЄ. Мирон Лахола ініціативу оцінив високо. Зауважив, що бував у кількох областях, але про таке інформування ЗМІ і виборців почув уперше. На пропозицію очільника області пристав охоче, тож у четвер спостерігачі ОБСЄ теж  будуть присутні на зустрічі із пресою.

Прес-конференції проводитимуться щочетверга о 10.00.

 За матеріалами прес-служби Полтавської ОДА

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарів поки немає ... Будьте першим!

Залишити коментар

Ви повинні бути увійти в Щоб залишити коментар.

Besucherzahler meet and chat with beautiful russian girls
счетчик посещений
Яндекс.Метрика
Новий сайт

Шановний читачу! Ви знаходитесь на архівній версії сайту. Ласкаво просимо на новий сайт "Подій та коментарів": podii.com.ua