Головна » Полтава » Тарас Кутовий — найдієвіший нардеп Полтавщини  

 

krashhijСеред восьми депутатів-мажоритарників найбільш дієвим аналітики визнали народного обранця від 151 округу Тараса Кутового. Рейтинг оприлюднив сайт «Трибуна», оцінивши показники роботи депутатів за пятьма критеріями: відвідування засідань, зареєстровані законодавчі ініціативи і ті законодавчі ініціативи, що набули чинності, а також за кількістю виступів і за рівнем середньої підтримки ініціатив при голосуваннях

Тарас Кутовий виявився абсолютним лідером за кількістю поданих законопроектів, які під час голосування підтримала Верховна Рада. Таких у нього 11. А всього нардеп протягом двох сесій восьмого скликання зареєстрував 50 проектів. Для порівняння, всі його колеги з інших округів Полтавщини можуть похвалитися максимум 1-2 прийнятими документами.

Щодо кількості законодавчих ініціатив Тарас Кутовий поступився Юрію Бублику, у якого поданих проектів аж 101. Але нардеп від 151 округу виявився більш вправним з огляду на уміння довести почату справу до кінця і переконати колег підтримати саме його документи. У співвідношенні пята частина ініціатив Тараса Кутового була підтримана на сесіях, тоді як лише 2 проекти депутата Бублика із 100 стали чинними актами.

За кількістю виступів Тараса Кутового випередив тільки Сергій Каплін, та й той з’являвся на трибуні усього на сім раз більше — 30 виступів проти 23 у Тараса Кутового.

Справно нардеп відвідував і засідання Верховної ради. Відсутній був усього сім разів, тоді як той же Каплін пропустив 49 засідань парламенту, а це більше, ніж половина від їх загальної кількості.

У цілому, Тарас Кутовий упевнено випереджає решту своїх колег за трьома показниками — відвідуваність, дієвість та кількість голосів за законопроекти, які підтримував сам депутат. Основним з усього цього все ж таки є ефективність роботи народного обранця, а отже його уміння виконати обіцянку та довести до кінця почату справу.

За матеріалами сайту http://tribuna.pl.ua/

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарів поки немає ... Будьте першим!

Залишити коментар

Ви повинні бути увійти в Щоб залишити коментар.

Besucherzahler meet and chat with beautiful russian girls
счетчик посещений
Яндекс.Метрика
Новий сайт

Шановний читачу! Ви знаходитесь на архівній версії сайту. Ласкаво просимо на новий сайт "Подій та коментарів": podii.com.ua