Головна » На районі » Нагородили кращих  освітян Пирятинщини

Нагородили найкращих освітян Пирятинщини (1)З нагоди Дня учителя в Пирятинському районному Будинку Культури освітянам району влаштували свято. І хоча цьогоріч у районі ніхто з учителів не удостоївся найвищих звань, Пирятинщина називає себе постійним флагманом освіти в області, а ми дізнавалися чому саме

– Ми використовуємо безліч серйозних методик по моніторингу та збереженню як фізичного, так і психічного здоров’я учнів, у цій сфері маємо дуже гарні надбання. Співпрацюємо з відомими вченими у цій галузі. Слідкуємо за інноваційними підходами в галузі освіти, намагаємося йти в ногу з часом, аби навчально-виховне середовище було якомога сприятливішим та ефективнішим. А плодами своєї роботи вважаємо результати здачі ЗНО нашими учнями, пояснює начальник відділу освіти Пирятинської РДА Раїса Андрейщук.

Нагородили найкращих освітян Пирятинщини (2)Іще однією хорошою практикою в прагненні підростаючого покоління здобувати знання чиновниця називає матеріальне заохочення: учнів, які посідають високі місця на рівні області й України в олімпіадах та конкурсах, нагороджують стипендіями.

Попри кадровий дефіцит і проблеми галузі, на Пирятинщині є молоді фахівці. Керівниця гуртків Пирятинського Будинку дитячої та юнацької творчості Інна Ярунець вчить дітей писанкарству, квілінгу та аплікації з соломки, і паралельно здобуває вищу вчительську освіту, мріє про власні здобутки в освітянській сфері.

– Молодому поколінню вчителів не варто скажитись на проблеми. Завжди є ті, з ким можна порадитись, є підтримка, є увага, є все, що потрібно для становлення. Звісно, матеріальні проблеми – це болюче питання, але не можна так підходити до свого життя, щоб усе впиралося винятково у гроші. Я хочу виховати якомога більше творчих, креативних людей. Хочу, щоб ті діти, яких я вивчу, в житті тягнулися до прекрасного, розумілися на цьому,  щоб могли своїми руками створити диво. Учитель покликаний дати дитині не лише знання, він зобов’язаний сформувати особистість.

 Олена БУРЯК

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарів поки немає ... Будьте першим!

Залишити коментар

Ви повинні бути увійти в Щоб залишити коментар.

Besucherzahler meet and chat with beautiful russian girls
счетчик посещений
Яндекс.Метрика
Новий сайт

Шановний читачу! Ви знаходитесь на архівній версії сайту. Ласкаво просимо на новий сайт "Подій та коментарів": podii.com.ua