Головна » Політика життя » КОСТЯНТИН ІЩЕЙКІН: «Працювати потрібно не на владу, а на громаду!»

Минулого тижня, у ході робочої поїздки на округ народного депутата України Костянтина Іщейкіна, відбулася зустріч з очільником Лубен Олександром Грицаєнком. Завдяки парламентареві місто отримало 16 мільйонів гривень фінансування з Державного фонду регіонального розвитку та державних капітальних вкладень. Куди планують витратити ці кошти і які потреби краю залишаються у пріоритеті – саме про це йшлося під час зустрічі

 

– Настав час підбиття певних підсумків нашої спільної роботи. Ми постійно спілкуємося з міською владою з нагальних питань і працюємо над залученням інвестицій у місто. Цього року нам вдалося спрямувати близько 16 млн грн. для Лубен. Якщо взяти до уваги, що загальний бюджет фонду області 81 млн грн. – це дуже значна і потужна сума, яка, у першу чергу, за спільним рішенням лубенської громади, міського голови і народного депутата, піде на масштабну реконструкцію Лубенської районної лікарні, також будуть відремонтовані декілька шкіл. Звичайно, за ці кошти не вдасться вирішити всі нагальні проблеми, але вже є у наших планах ремонт міського Будинку культури, міст через Сулу. Наймасштабніші проекти – обладнання енергоощадними технологіями кожної лубенської оселі. Я всіляко сприяю проекту зі встановлення лічильників тепла у багатоквартирних будинках – лубенці зможуть заощаджувати до 30% коштів, які вони зараз витрачають на оплату опалення.

Починається підготовка нових проектів інвестиційного розвитку від нашого міста. Будемо разом прискорювати оформлення необхідних документів і на 2016 рік, під час узгодження бюджету, обов’язково домагатися врахування наших проектів. Голова Полтавської ОДА Валерій Головко і голова обласної ради Петро Ворона теж обіцяють сприяти виділенню державних коштів на відповідні об’єкти, за умови обґрунтування і підтримки місцевого бюджету з боку міського голови і депутатського корпусу, – наголосив Костянтин Іщейкін.

– Ці кошти – величезна підтримка місту. Починається ремонт приміщення дорослої поліклініки по вулиці Льва Толстого, ремонт покрівель у ЗОШ №4 і №6, реконструкція системи опалення ДНЗ №9, ремонт військово-спортивної зали ЗОШ №3, – зазначив міський голова Олександр Грицаєнко. – Школи вже готові до співпраці з підрядними організаціями, ми готуємо для них приміщення, аби вони перебували на об’єктах цілодобово, вирішуємо питання харчування працівників, які приїдуть з інших міст. Обласне управління капітального будівництво наймає лубенські організації, також по суб­
підряду з Полтави й області. А по тендеру на використання 5,5 млн грн. ще невідомо, яка організація буде працювати на відновленні дорослої поліклініки. Головне, я вдячний за підтримку по регіональному проекту, який ми чекали декілька років, по ЗОШ №2 – розпорядником коштів буде наше управління освіти, думаю, що провівши тендер, ми ефективно використаємо передбачену суму коштів. Місто обов’язково співфінансує проект у розмірі 10%. А з перспектив – лубенці вже давно чекають на реконструкцію міського Будинку культури. Вважаю, співфінансування в силах міста,  та необхідна підтримка з державного бюджету. Проект уже виготовлений, пройшов державну експертизу, роботи по підсиленню приміщень і окремих елементів уже виконані. Будемо надзвичайно вдячні від усього міста Лубен Вам, Костянтине Євгеновичу, якщо з наступного року міська рада і народний депутат позитивно вирішать це питання.

– Безумовно, громаді потрібні церква, школи, лікарні, і обов’язково має бути місце для дозвілля – Будинок культури. Згадується відомий вислів прем’єр­міністра Великої Британії Уїнстона Черчілля, коли під час війни генералітет запропонував йому скоротити витрати на культуру. Він категорично заперечив: «За що ж ми тоді воюємо?». Я зі свого боку зроблю, як і до цього, все можливе й неможливе, долучусь до контролю за всіма витратами разом з новою професійною командою чесних людей, яких оберуть лубенці.

Маємо об’єднатися задля спільного вирішення проблем. Працювати потрібно не на владу, а на громаду. Тоді буде розвиток, і задля цієї співпраці кожна людина зобов’язана робити кроки назустріч один одному, навіть, якщо є певні політичні розбіжності, – переконаний народний обранець.

 

Ольга ЦВІГУНЕНКО

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментарів поки немає ... Будьте першим!

Залишити коментар

Ви повинні бути увійти в Щоб залишити коментар.

Besucherzahler meet and chat with beautiful russian girls
счетчик посещений
Яндекс.Метрика
Новий сайт

Шановний читачу! Ви знаходитесь на архівній версії сайту. Ласкаво просимо на новий сайт "Подій та коментарів": podii.com.ua